Soru: Nasıl sipariş verebilirim?
Cevap:Siparişinizi ayvega.com adresinden, Whatsapp iletişim hattından yada Sosyal Medya hesaplarımızdan DM üzerinden verebilirsiniz.

Soru: Kapıda ödeme yapabilir miyim ?

Cevap: kapıda nakit ödeme yapabilirsiniz

Soru: Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Cevap: Sipariş verdikten sonra ortalama 1-5 iş günü içinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünün tarafınıza ulaşımı ise 1-3 iş günüdür.
 

Soru: Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Cevap:Siparişinizi kargoya teslim ettikten sonra tarafınıza sms ve mail ile kargo takip kodu gönderilmektedir. Bu kod ile ilgili kargo firmasında yahut sitemizde yer alan kargo takip bölümünü kullanarak kodu girip kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Soru: Değişim yada iade yapabilir miyim?

Cevap: Kargonuzu aldığınız tarihten sonra 14 gün içinde üründen kaynaklanan her türlü sorunda değişim ve iade yapabilirsiniz. Ürünler atölyemizde sizin siparişiniz üzerine özel olarak üretilmektedir. Ürün açıklamasında net bir şekilde beden tablosu verilmiştir. Bedene bağlı değişim ve iade bulunmamaktadır.

Soru: 
Değişim yada iade nasıl yapabilirim?
Cevap: Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçerek değişim başvuru yapabilirsiniz. Yahut siparis@ayvega.com adresine mail atabilirsiniz.

 

Soru: Kredi/Banka kartı ile güvenilir bir şekilde sipariş verebilir miyim?
C
evap: Ödeme süreçlerinde İyzico korumalı alışveriş altyapısını kullanmaktayız. 3D Secure sayesinde ödeme bilgileriniz sistemimizde kaydolmaz doğrudan bankanız ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Soru: Ürünü elden satın alabilir miyim?
Cevap: Fiziksel bir mağazamız bulunmamaktadır. Sadece online satışımız mevcuttur.

Soru: AyveGa'nın açılımı nedir?
Cevap: Kurucu iki sevgilinin isim ve soyisimlerinin baş harfleridir.  'A.Y. ve G.A.' .